Piše: Ivan Sršić, 4. c

Prava natjecateljska atmosfera osjetila se ovaj petak u maloj dvorani naše gimnazije. Bili smo domaćini županijskog Natjecanja u badmintonu za mladiće i djevojke. Gosti su nam bile ekipe iz križevačkih srednjih škola, muška ekipa iz Srednje gospodarske škole i ženska ekipa iz Srednje škole „Ivan Seljanec“, pod vodstvom profesorice Svetlane Mergon i profesora Ivana Svobode. Naše je natjecatelje Jana Barića, Matiju Gašparija, Viktora Jurića, Lovru Maroševca, Petru Bojanić, Luciju Frančić, Petru Lozo i Enu Vuglovečki vodio profesor Miroslav Samardžić. Zagrijavanjem uz vesele ritmove učenici su podigli raspoloženje i bolje upoznali protivnike. Kvalitetnom pripremom i pravim sportskim duhom obje naše ekipe odnijele su prva mjesta, pojedinačno i u parovuma. Nakon službenog dijela natjecanja učenici su nastavili igrati uz smijeh i glazbu.

Svim natjecateljima želimo sve najbolje, a našima uspješan nastavak natjecanja!

 

Komentari