Svake godine u ovo doba naša je škola jedna od gradskih atrakcija zbog božićne šume razrednih jelki. Iz godine u godinu učenici su sve maštovitiji, a jelke sve originalnije. Prvi posjetitelji pristigli su već danas, 19. prosinca, i to oni najmlađi. U pratnji svojih odgojiteljica stigli su mališani iz vrtića Zvjezdica. Posjet je organiziran u sklopu projekta „Veseli njemački / Fröhliches Deutsch“ čiji je cilj da predškolce i osnovnoškolce zainteresira za učenje njemačkoga jezika. Četrdesetak petogodišnjaka tridesetak je minuta pjevalo, plesalo i igralo se uz učenike 3. e razreda, kojima je ovo bilo vatreno krštenje i koji su uživali skupa s klincima i njihovim „tetama“. Učenike je uvježbao profesor Neven Kekez, a za ugođaj i program u francuskoj sobi pobrinula se profesorica Martina Grgac. Nakon aktivnosti u njemačkoj i francuskoj sobi mališani su sa zanimanjem pogledali razredne jelke.

Komentari