U petak, 28.siječnja u izazovnim uvjetima, održano je školsko Natjecanje iz geografije na kojem je sudjelovalo 34 učenika naše škole. U kategoriji prvih razreda 1. mjesto osvojila je učenica Petra Kovačević (1.g), 2. mjesto pripalo je učenici Lani Bazijanec (1. b), a 3. mjesto učeniku Janku Sutonu (1. g). U kategoriji drugih razreda pobjednica je Elizabeta Evačić (2. a), drugo mjesto pripada Patriciji Dlesk (2. d), a treće mjesto Mateji Ćućić (2. g). Pobjednik u trećim razredima je Marko Kovačić (3.g), 2. mjesto je osvojila Nika Stančin (3. c), a treće Noah Betlehem (3.b). Među maturantima najbolji je bio Petar Grubić (4. d), a slijede ga Ivan Buhić (4. d) i Jana Nakić (4. c). Mentori učenika su Zoran Pintarić, Zvonimir Treščec i Maja Maček Treščec.

Zahvaljujemo svim učenicima na sudjelovanju, a posebno čestitamo najboljima kojima želimo plasman na županijsku razinu Natjecanja koja će se održati 7. ožujka.

Maja Maček Treščec