Nakon školskog natjecanja iz matematike koje je održano 17. veljače, gimnazijski matematičari su strpljivo čekali objavu županijskih rang ljestvica. Kao i svake godine po rezultatima na školskom natjecanju velik dio naših učenika plasirao se na županijsko natjecanje iz matematike.

Na županijskom natjecanju koje će se održati 27. ožujka natjecat će se Karlo List i Domagoj Svržnjak (mentorica: Bojana Habek, prof.) u kategoriji 1A, Dunja Međurečan (mentor: Hrvoje Petrović, prof.) u kategoriji 2A, Klara Šerbetar, Mihovil Mađerić i Lovro Klobučar (mentorice: Marina Furkes, mag. educ. math. et phys. i Petra Žiga, mag. educ. math. et inf.) u kategoriji 3A, Stjepan Đelekovčan i Marta Jug (mentorice: Marina Furkes, mag. educ. math. et phys. i Petra Žiga, mag. educ. math. et inf.) u kategoriji 4A, Đuro Bušić i Ida Rupčić (mentor: Igor Fulir, prof.) u kategoriji 1B, David Petika (mentor: Hrvoje Petrović, prof.) u kategoriji 2B i Fran Piskač (mentor: Igor Fulir, prof.) u kategoriji 3B.

Marina Njerš, prof. sudjeluje na županijskom natjecanju kao članica Županijskog povjerenstva natjecanja iz matematike.

Komentari