Gimnazija „Fran Galović“ u utorak, 30. travnja 2019. nizom sadržaja otvorenih za javnost (izložbe, radionice, igre, scenski prikazi, kvizovi, predavanja, čak i kulinarski šou) obilježava još jedan Dan škole.

Dan otvorenih vrata prilika je za sve prijatelje škole da zavire u gimnazijski radni prostor i vide što su marljivi učenici i profesori pripremili kako bi prezentirali svoj rad. Ujedno je to i Dan sporta jer se odigravaju završnice međurazrednih sportskih nadmetanja. Sve aktivnosti u školskoj zgradi odvijat će se od 9 do 12 sati.

Najsvečaniji dio ove će se godine održavati u Domu mladih, i to od 13 sati. Vrhunac svečane akademije bit će proglašenje najboljih učenika i najboljeg profesora u školskoj godini 2018./2019.

Dobro došli u Gimnaziju “Fran Galović”!