Učenici i profesori Gimnazije „Fran Galović“ Koprivnica predstavili su svoju školu u najboljem svjetlu sudjelovanjem na večeri čitanja poezije i proznih tekstova na raznim jezicima povodom Europskog dana jezika. U suradnji s Kulturno-kreativnim centrom „Pixel“ javnosti je u svrhu promicanja učenja stranih jezika omogućeno slušanje originalnih pjesama i proznih ulomaka na čak 11 jezika: hrvatskom, latinskom, engleskom, njemačkom, talijanskom, francuskom, španjolskom, portugalskom, ruskom, nizozemskom i korejskom. Neki od učenika čitali su i svoje autorske uratke. Zahvaljujemo KKC-u „Pixel“ te svim učenicima i profesorima jezika koprivničkih škola koji su se s nama družili na zabavan i poučan način!

Martina Grgac, prof.