Prošli ponedjeljak (12. ožujka 2018.) održano je županijsko Natjecanje iz biologije u Osnovnoj školi „Fran Koncelak“ Drnje. Učenici naše škole opet su ostvarili odlične rezultate.

U kategoriji prvih razreda prvo je mjesto zauzela Erin Cikoš uz mentorstvo profesorice Sanje Mikulić, a na drugom mjestu našla se Erin Begović uz mentorstvo profesorice Mišele Lokotar. Učenice drugih razreda Iva Duga i Angelika Pejić osvojile su drugo i šesto mjesto uz mentorstvo profesorice Mišele Lokotar, a učenik Sanje Mikulić Luka List zauzeo je sedmo mjesto. U kategoriji trećih razreda učenici Leon Bedeković i Lana Gadanec uz mentorstvo profesora Miroslava Samardžića zauzeli su peto i sedmo mjesto. Učenice četvrtih razreda Sonja Homar i Eva Marković uz mentorstvo profesora Miroslava Samardžića osvojile su prvo i drugo mjesto dok je Maja Loborec uz mentorstvo profesorice Ljerke Gazdek zauzela treće mjesto.

Čestitamo svim učenicima i mentorima!

Erin Begović, 1. b

Komentari