Dana 28. veljače 2017. u Sokolovcu je održano županijsko Natjecanje iz matematike. Naši gimnazijalci osvojili su prvo, drugo i/ili treće mjesto u svim kategorijama u kojima su se natjecali. U kategoriji 1A učenik Tin Prvčić osvojio je 3. mjesto, u kategoriji 2B prvo mjesto osvojila je učenica Matea Havaić, u kategoriji 3A Karlo Štefić osvojio je 2. mjesto, a Bruno Polančec 3., Filip Linarić je osvojio 1. mjesto u kategoriji 3B, a maturanti Mihael Kukelšćak i Iva Subotičanec podijelili su 2.  mjesto u kategoriji 4A. Mentori učenicima su profesori Bojana Habek, Marina Furkes, Lidija Lauš Leščan i Hrvoje Petrović koji su bili i članovi Ispitnog povjerenstva, a kao članica Županijskog povjerenstva na natjecanju je sudjelovala Marina Njerš, prof.