Piše: Vedrana Strmečki, 4. c

Pozivamo sve zainteresirane učenike da sudjeluju u akciji i nagradnoj igri „Zaljubljeni u knjige“ koju je povodom Međunarodnog dana darivanja knjiga 14. veljače 2017. pokrenula naša školska knjižnica u suradnji s Novinarskom grupom.

Ako imate knjige koje ste pročitali, zauzimaju vam mjesto ili biste ih željeli pokloniti  – imamo prijedlog! Knjige možete donijeti u prostor školske knjižnice i ostaviti na listiću svoje ime te tako sudjelovati u nagradnoj igri. Najsretniji među vama osvojit će uz prigodan poklon-paket i pravo da prvi izabere jednu od poklonjenih knjiga. Dobitnika izvlačimo 14. veljače, na Valentinovo, a darovane knjige bit će izložene i dostupne svima na polici darovanih knjiga u hodniku škole.