Leon Bedeković Arnaut, učenik 1. d razreda, razveselio je početkom veljače mnoge ljubitelje strane literature u našoj školi. Naime, Leon je poklonio zbirku vrijednih književnih djela na njemačkom i engleskom jeziku našim učenicima koji će te knjige moći posuđivati i tako upotpuniti svoje poznavanje stranih jezika. U zbirci knjiga, koju je Leon dobio na poklon od rođaka iz Njemačke, mogu se pronaći djela Aldousa Huxleyja, Kingsleyja Amisa, Georgea Orwella, Shakespearea i mnogih drugih. Profesor Miodrag Maričić predlažio je da to bude početak osnivanja knjižničnog kutka na stranim jezicima te pozvao sve učenike koji imaju knjige na stranim jezicima, a ne znaju što bi s njima, neka ih poklone za potrebe kutka.

Vedrana Strmečki, 3. c