U srijedu 19. 10. održao se Erasmus pub kviz u Obrtničkoj školi Koprivnica za nastavnike koprivničkih srednjih škola. Kviz se održao u povodu Erasmus dana koji se svake godine održavaju sredinom listopada. Pitanja su osim o erasmusu bila tematikom vezana za države u kojima su erasmusovci iz Obrtničke škole proveli svoje mobilnosti. Ukupno je sudjelovalo 10 ekipa, a Gimnaziju “Fran Galović” Koprivnica zastupale su tri ekipe: Vječni optimisti, Želimo pobjedu i Vjerujemo u pobjedu. Ekipa Vječni optimisti u sastavu Darija Kivač, Martina Grgac, Marina Njerš i Saša Kresojević, osvojila je 1. mjesto. U ostalim ekipama natjecali su se ravnatelj Vjekoslav Robotić, te profesori Željka Perošić, Sonja Delimar, Miroslav Samardžić (koji su osvojili odlično 3. mjesto), te Kristina Bukvić, Petra Porić, Tomislav Ritoša i Krešimir Biršić. Ovo je bila odlična prigoda za suradnju svih triju koprivničkih  srednjih škola.