U ponedjeljak 7. veljače održana je školska razina Natjecanja iz povijesti. Na natjecanju je u 4 skupine sudjelovalo 23 učenika čije su mentorice Gordana Trnski, prof. savjetnik, Maja Maček Treščec, prof. mentor i Ana-Marija Martan, prof. Po troje najuspješnijih učenika iz svake skupine predložile smo za županijsku razinu natjecanja, to su u skupini prvih razreda: Aryan Das, Borna Vazdar i Viktor Petrović, u skupini drugih razreda: Đuro Bušić, Ivona Brkić i Lovro Rasinec, u skupini trećih razreda: Noah Betlehem i Dora Pavlović te u skupini četvrtih razreda: Sara Božić, Luka Barešić i Ivan Buhić.

Zahvaljujemo svim učenicima na sudjelovanju, čestitamo na pokazanom znanju te očekujemo plasman na županijsku razinu Natjecanja koja će se održati 12. ožujka.

Ana-Marija Martan, prof.