Druga regionalna razina „Mreže čitanja“, kviza znanja i kreativnosti za srednje škole održana je 5. ožujka 2021. godine. Ovogodišnja tema kviza znanja i kreativnosti je knjiga, knjižara, knjižnica, a za ovu razinu čitale su se dvije knjige: Nina George:  Mala pariška knjižara i Veronika Henry: Kako pronaći ljubav u knjižari.

Na ovoj razini kviza kao i na prvoj sudjelovale su četiri učenice: Blanka Bunić i Ivana Kolarić (4.e), Lana Strugar (2.f) i Tea Salajec (1.g). Učenice su postigle vrlo dobre rezultate. Čestitamo im na sudjelovanju i uspjehu!

Mreža čitanja – kviz u znanju i kreativnosti je manifestacija koja slavi knjigu, ljubav prema čitanju, knjižnice i obrazovanje, promiče istraživački, timski i individualni rad.

To je projekt Hrvatske mreže školskih knjižničara, namijenjen učenicima viših razreda osnovnih škola i učenicima srednjih škola.