Tijekom prvog polugodišta školske godine 2020./2021. održano je predstavljanje aktivnosti MA(R)TH projekta. Na korisničkoj konferenciji CARNET-a CUC 5.11.2020. profesorice Marina Njerš i Darija Kivač održale su predavanje „MA(R)TH – zbroji se i sviraj“ za preko 2000 sudionika konferencije. Osim na toj konferenciji, predstavile su projekt i na županjskim stručnim vijećima za učitelje i nastavnike Glazbene kulture/umjetnosti i Matematike. Prikazana je veza između matematike i glazbene kulture/umjetnosti koju su istraživali učenici, članovi projektnog tima. Pokazano je kako se mogu koristiti brojni IKT alati i osmisliti zadaci u kojima se razvijaju glazbene i matematičke kompetencije i znanja. U pripremi je i predavanje za Županijsko stručno vijeće za Građanski odgoj i obrazovanje.

Darija Kivač, prof.