Nagradni natječaj

Gimnazija „Fran Galović“ u završnici ovogodišnjega školskog projekta Medijska gradionica raspisuje natječaj za najbolji učenički uradak na temu U svijetu medija, i to u dvjema kategorijama:

• medijski tekst
  • multimedijski uradak.

Na natječaju mogu sudjelovati svi učenici Gimnazije „Fran Galović“, samostalno ili u timu.

Autorima najboljih radova omogućit će se pohađanje Škole medijske kulture „Dr. Ante Peterlić“. Autor najboljeg medijskog teksta dobit će nagradne bodove za upis na studijske programe Sveučilišta Sjever* Novinarstvo i Multimedija, oblikovanje i primjena.

Svi filmski radovi izravno se prijavljuju na Four River Film Festival 2019.

Proglašenje najboljih i prezentacija uradaka bit će u lipnju na Medijskom danu Gimnazije „Fran Galović“.

Natječaj je otvoren do 15. svibnja 2019. Radove slati na adresu franzine.gfg@gmail.com ili gimnazija-fran-galovic@kc.t-com.hr (predmet: Za Medijsku gradionicu).

Radujemo se vašim kreativnim ostvarenjima!

projektni tim MG-a

*Od akademske godine 2020./2021.