Na natjecanju English All Around održanom u subotu, 24. ožujka 2018., našu je školu predstavljao Andrej Gregorin, učenik 3. d razreda. Natjecanje organizira zagrebačka Privatna umjetnička gimnazija – popularni PUG.

Andrej je sudjelovao u jednom od sedam izazova, i to u najtežem: javni govor / debata na nasumce izvučenu temu. Ostali izazovi uključuju film, dramski prikaz, slovkanje, kratku priču, glazbeni komad te prezentaciju rada. Ovaj dan slavljenja engleskoga jezika podupiru mnogi sponzori i donatori te veleposlanstva zemalja engleskoga govornog područja. Festival je to koji na osebujan i tako originalan način promiče vrhunsko poznavanje engleskoga jezika da je uistinu vrijedno u njemu i samo sudjelovati!

Ako ste zainteresirani i imate ideje za neki od sedam izazova, izazivam vas da se javite i pripremite za sudjelovanje u Englsih All Aroundu iduće godine.

Andrej je pronio ime naše gimnazije, a vi učinite i više! I challenge you!

Miodrag Maričić, prof.

Komentari