Piše: Bartol Kekez, 2. a

Članovi Geografske grupe i drugi zainteresirani učenici 5. su svibnja posjetili Nacionalni park Sjeverni Velebit

U pratnji profesora Gordane Trnski, Maje Maček Treščec, Zvonimira Treščeca i Ana-Marije Martan učenici su imali priliku prošetati dugom Premužićevom stazom i doživjeti kišovit, no zapanjujući planinski kraj. Prije same šetnje posjetili su Planinarski dom Zavižan gdje se ujedno nalazi i najstarija visinska meteorološka postaja u Hrvatskoj. Učenice 4. e razreda Arijana Antoljak i Mihaela Perović svirale su na flautama dok se pio planinski čaj. U povratku smo posjetili Karlovac gdje smo vidjeli staru gradsku jezgru i imali slobodno vrijeme. Unatoč lošem vremenu tijekom putovanja vladala je dobra atmosfera te se nadamo sličnom putovanju i sljedeće godine.

 

Komentari